Calivita – oferta globalna

Calivita w EU – Calivita Česká republika stała się synonimem produktów najwyższej jakości. Przeczytaj, które produkty wybrane z takich suplementów jak Paraprotex, Noni, Triple-Potency Lecithin czy Aquarion i inne Produkty CaliVita najlepiej trafiają w twoje potrzeby zdrowotne. Wszystkie produkty Calivita Czech Republic w tym również produkty z oferty zagranicznej takie jak Polinesian Noni Capsules OxyMax czy VitalMan można kupić we wszystkich krajach europejskich w tym również w Czechach.

Mega B-Complex to niezrównany produkt, zawierający duże dawki witamin z grupy B, skomponowane w idealnych proporcjach. Substancje te są bez przerwy przyswajane przez organizm, zapewniając tym samym właściwe funkcjonowanie układu nerwowego. Mega B-Complex firmy Calivita v České republice jest zalecany w głównej mierze w celu zahamowania siwienia czy wypadania włosów a również wzmocnienia układu nerwowego a do tego prawidłowego tworzenia krwi.

Ocean 21 firmy Calivita Czech Republic kompleksowo oczyści Twój organizm. Jest to kompozycja morskich alg, aloesu, pau d”arco z wyciągami z buraka, marchwi a także kompleksu minerałów pochodzących z alg, to wyjątkowy produkt na skalę światową. Ocean 21 ma ogromne znaczenie w oczyszczaniu organizmu, alkalizuje, oczyszcza z metali ciężkich a także regeneruje Twój organizm.

OxyMax firmy Calivita Česká republika to bardzo innowacyjny suplement, który ma w składzie skoncentrowany płynny tlen, który następnie jest transportowany przez krew i inne płyny ustrojowe. OxyMax dociera nawet do zatorów. Oxymax jest niezbędny w chorobach układu oddechowego (astma, zapalenie i rak płuc, rozedma). Poprawia zaopatrzenie mózgu w tlen, polepsza koncentrację a co więcej pamięć.

Noni to niezwykła roślina. Jej owoce mają niesłychanie sporo wartościowych dla nas związków takich jak aminokwasy, witaminy, minerały a również inne takie jak dobrze poznana prokseronina. To naturalnie ona warunkuje odbudowę organizmu tak istotną w poważnych chorobach. Najlepiej byłoby konsumować świeże owoce noni na co dzień czy też pić sok z owoców noni ale tylko niespasteryzowany tego typu jak np. Organic Noni.

Comments are closed.