Modernizacja kotłowni i kotłów

Obecnie realizujemy roboty budowlane według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych i uznanych na rynku firm. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.domy energooszczędne

Firma Dom Komplex powstała w 1996 r. i działa nieprzerwanie od 17 lat na Polskim rynku.
Głównym przedmiotem działalności są kompleksowe usługi budowlane oraz budowlano – remontowe.
Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas pozwala nam na realizację
w szerokim zakresie robót budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz szerokim zapleczem sprzętu budowlanego.Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta. Nasze usługi świadczymy na terenie województw: wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Bezpłatnie i fachowo doradzimy. Terminowa realizacja inwestycji oraz wieloletnia gwarancja na wykonane usługi. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Specjalizujemy się w budowie obiektów energooszczędnych o bardzo dobrej izolacji termicznej co ma wpływ na niskie koszty eksploatacji w przyszłości. W budynkach energooszczędnych montujemy nowoczesne systemy grzewcze, wentylacje z odzyskiem ciepła tak zwaną rekuperacje – budowa i zasada działania wentylacja, pompy ciepła, systemy centralnego odkurzania – budowa i zasada działania odkurzacz centralnyoraz ogniwa słoneczne. Na naszej stronie internetowej możesz poznać między innymi zasadę działania ogniwa fotowoltaicznego i jego wykorzystanie przy produkcji zielonej energii oraz inne ciekawe rozwiązania dla budownictwa.

Takich jak:
– Budowa domów energooszczędnych oraz innych obiektów pod klucz.
– Wykończenia wnętrz.
– Remonty i modernizacja istniejących budynków oraz pomieszczeń.
– Konstrukcje stalowe hal, wiat i magazynów.
– Sprzedaż, montaż oraz autoryzowany serwis kotłów i palników firmy Kostrzewa
Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa.

Comments are closed.